تبلیغات
بوی جوی مولیان

بوی جوی مولیان
عنوان : جنبش دانشجویی دراوج آمادگی به سر می برد

صاحب اثر :

نریمان سرجامه شورانی
منبع : خبرگزاری ایسنا

    مسوول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های كشوربا بیان این‌كه " تعریف الگوی رفتاری به معنای محدود كردن فعالیت‌های دانشجویی نیست" گفت: جنبش دانشجویی در حال حاضر در اوج آمادگی به سرمی‌برد.
    
    نریمان جامه شورانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) الگوی رفتاری مناسب را " تعیین یك چارچوب و سابقه تجربی و تئوریك و استفاده ازرفتارهای مطلوب گذشتگان" تعریف كرد و افزود: ‌جنبش دانشجویی با نگاه آرمان‌گرایانه و به دورازمحافظه‌كاری و با برخورداری ازعقل، منطق‌ و كار كارشناسی درصدد است كه با ایجاد تحول در آینده به نفع نظام و مردم باشد تا همواره بتواند نقش پیش رو بودنش را حفظ ، تقویت و توسعه دهد كه در این راستا تدوین و امضای منشور جنبش دانشجویی ایران اسلامی در ابتدای سال جاری قدمی مثبت بوده است.
    
    این فعال دانشجویی با بیان این‌كه " جنبش دانشجویی و تشكل‌های دانشجویی به این جمع‌بندی كه با تعریف الگوی جدیدی برای آیندگان، می‌توانند آن‌ها را در پیدا كردن مسیردرست ومناسب یاری دهند، رسیده‌اند" ادامه داد:‌ جنبش دانشجویی در حال حاضربا پیروی ازچارچوب‌های خاصی كه ازگذشته به آن‌ها رسیده است، درصدد تعیین الگوی رفتاری مبتنی برتاریخ، تدین، فرهنگ و هویت این ملت، حكومت سیاسی كه به آن رای دادند و جایگاه هویتی، سیاسی، دیپلماسی، بین‌المللی، اقتصاد و فرهنگی این نظام كه در دنیا تعریف شده است، می‌باشد.
    
    وی با تاكید براین‌كه " جنبش دانشجویی باید برای مردم و آیندگانش یك چارچوب مشخص را تعریف و به یادگار بگذارد" تصریح كرد: در صورت نبود الگوی رفتاری مشخص برای جنبش دانشجویی هرفردی براساس سلیقه خود رفتار كرده و نمی‌تواند عملكردش را براساس معیار خاصی تطبیق دهد. بنابراین تاكید جنبش دانشجویی ایجاد و تعریف یك الگوی مشخص رفتاری برای آیندگان است.
    
    جامه شورانی با بیان این‌كه " تعریف الگوی رفتاری به معنای محدود كردن فعالیت‌های دانشجویی نیست" تصریح كرد: ‌تعریف الگوی رفتاری به معنای تعریف چشم انداز و برنامه‌هایی از جنبش دانشجویی با حفظ آرمان‌ها و مبانی اعتقادی این جنبش است؛ بنابراین این الگو باید تمام اختلاف سلیقه‌های موجود در تشكل‌های دانشجویی را در برگیرد.
    
    این فعال دانشجویی با تاكید بر این‌كه " الگوی رفتاری برای جنبش دانشجویی به معنای تبعیت از رفتار گروه و یا حزب خاصی نیست" گفت:‌ الگوی رفتاری جنبش دانشجویی نه تنها محدود و منحصر به زمان خاص و در یك قالب مشخص نیست؛ بلكه این الگوباید شایسته جنبش دانشجویی باشد.
    
    وی با بیان این‌كه " جریان دانشجویی، یك جریان مثبت‌گرایانه و خلاقانه بدون هیچ اقتباسی از جریان‌های دیگردر تشكل‌های دانشجویی است" تصریح كرد: تشكل‌های دانشجویی با حفظ استقلال و آزاد اندیشی‌شان در تلاشند با عبرت گرفتن از اندیشه‌های گذشتگان به فعالیت بپردازند و افق روشنی برای آینده شان تعریف كنند.
طبقه بندی: عمومی،
[ چهارشنبه 16 آبان 1386 ] [ 10:11 ق.ظ ] [ سرجامه ]
درباره وبلاگ

از زمین تا آسمان آه است می دانی چرا؟

یک قیامت گریه در راه است می دانی چرا؟

بر سر هر نیزه خورشیدی ست یک ماه تمام

بر سر هر نیزه یک ماه است می دانی چرا؟

نویسندگان
موضوعات وب
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

فال انبیاء


كد ماوس